COLLAMEDIC sada 4v1 – mořský kolagen s kyselinou hyaluronovou + krémy

Luxusní dárková sada 4v1 Collamedic® obsahuje nápoj s hydrolyzovaným mořským kolagenem, kapsle s kyselinou hyaluronovou, hydratační noční a denní krém. Koupí sady ušetříte 270 Kč.

DÁRKY: Vitamín C - pro podporu vlastní tvorby kolagenu.

Skladem
2 390 Kč
Lokace Česká republika
Česká výroba
s 25 letou tradicí
Jedinečná kvalita
Jedinečná kvalita
potvrzená klinickými studiemi
Dárek k objednávce
Milý dárek
ke každé objednávce
Doručení zdarma
Doručení zdarma
při nákupu nad 1000 Kč

Pokud jsou na světě dvě látky, jejichž pokles hraje největší roli ve stárnutí pleti, pak je to kolagen a kyselina hyaluronová. Obě látky jsou našemu tělu vlastní a s věkem jejich produkce přirozeně klesá. Nejjednodušším způsobem, jak tento jev zvrátit, je začít kolagen a kyselinu hyaluronovou užívat formou doplňků stravy.

Set komplexní omlazující terapie obsahuje:

 • 1x COLLAMEDIC® kolagenový nápoj 5000 mg – 30 sáčků
 • 1x COLLAMEDIC® kolagen kapsle s kyselinou hyaluronovou – 120 ks (4 kapsle denně)
 • 1x HYALDERMA® lehký denní hydratační krém – 30 ml
 • 1x HYALDERMA® vyživující noční hydratační krém – 30 ml
 • 1x COLLAMEDIC® collagen booster – Vitamín C 500 mg s postupným uvolňováním – 30 ks, vždy ZDARMA

COLLAMEDIC® nápoj - hydrolyzovaný rybí kolagen

Proč je právě kolagen tolik oblíbenou surovinou v oblasti podpory krásy? Protože je to bílkovina, která je našemu tělu vlastní. Naše vlastní produkce kolagenu ale s věkem klesá. Výsledkem je stárnutí pleti a zhoršená kvalita vlasů a nehtů. Logickým a ověřeným krokem je, začít tělu kolagen ideálně po 25. roku doplňovat.

Zdrojem přírodního kolagenu COLLAMEDIC® je divoká treska žijící v čistých norských vodách.

Kolagen je připravený hydrolýzou. To znamená, že je naštěpený na malé částice tzv. peptidy, které se v lidském těle vstřebávají efektivněji než jinak připravené druhy kolagenů. Rybí kolagen sám o sobě se v lidském těle vstřebává až 1,5krát lépe než kolagen z jiných zdrojů. Velikost jeho molekul je kolem 3000 Da.

Pravidelný denní příjem 5000 mg mořského kolagenu má studiemi prokázané výsledky. Při denním užívání se stav pleti z pohledu hydratace zlepšil o 34,8 %.

Více informací o COLLAMEDIC® hydrolyzovaném mořském rybím kolagenu - nápoji.

COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou

Pleť s věkem nejenže ztrácí pružnost díky klesající hladině kolagenu, ale schází jí i hydratace vlivem úbytku kyseliny hyaluronové. Tato látka se vyskytuje v mezibuněčném prostoru kůže a je schopná na sebe navázat až 1000 násobek vody. Žádoucím efektem pak je “nabobtnání pleti” a vyplnění vrásek zevnitř. Pleť se celkově projasní a osvěží. Jemné vrásky zmizí téměř okamžitě.

COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou obsahují patentovanou látku ExceptionHYAL® Star v doporučeném množství 200 mg na den. Při pravidelném užívání dochází k vyhlazení vrásek až o 20 %. Tato látka získala v roce 2021 první místo v NutraIngredients Asia Awards v kategorii Beauty from within. Soutěž oceňuje světově nejlepší ingredience v odvětví výživy a doplňků stravy.

Více informací o COLLAMEDIC® kolagen kapslích s kyselinou hyaluronovou.

HYALDERMA® lehký denní hydratační krém

Hyalderma® Lehký denní hydratační krém obsahuje 3 druhy kyseliny hyaluronové pro dlouhotrvající hydrataci povrchových i hloubkových vrstev pokožky. Prebiotika podporují zdravý mikrobiom pleti, squalane má antioxidační účinek a ectoin přirozeně chrání před UV zářením a modrým světlem obrazovek.

 • Dodává hydrataci i do hlubokých vrstev pokožky.
 • Redukuje lesk pleti během celého dne.
 • Podporuje přirozený mikrobiom a odolnost pleti.

Více informací o HYALDERMA® denním hydratačním krému

HYALDERMA® vyživující noční hydratační krém

Hyalderma® Vyživující noční krém obsahuje 3 druhy kyseliny hyaluronové pro dlouhotrvající hydrataci povrchových i hloubkových vrstev pokožky (s efektem až na 30 hodin). Bakuchiol podporuje tvorbu kolagenu. Prebiotika zajistí zdravý kožní mikrobiom a kmenové buňky z alpské růže urychlují regeneraci pleti. Díky meruňkovému oleje bude pleť vyživená v rovnováze.

 • Stimuluje tvorbu kolagenu a pomáhá tvarovat kontury obličeje.
 • Díky kmenovým buňkám z alpské růže urychluje regeneraci pleti a působí tak přímo během přirozeného nočního cyklu obnovy pleti.
 • Podporuje přirozenou rovnováhu, mikrobiom a odolnost pleti.

Více informací o HYALDERMA® nočním hydratačním krému

COLLAMEDIC® collagen booster – Vitamín C 500 mg

Správnou kolagenovou terapii vždy doprovází Vitamín C. COLLAMEDIC® collagen booster - Vitamín C o síle 500 mg tělu umožňuje tvořit rychleji vlastní kolagen.

Tento doplněk stravy je výjimečný i tím, že ho tělo zpracovává efektivně během cca 12 hodin. Jak je to možné? Byl vyroben speciální enkapsulací. Dávka Vitamínu C byla rozdělena do mikro dávek a ty mají každá jinak silný plášť. V kapsli tak vidíte různě barevné malé kuličky. Každá kulička Vitamínu C se v žaludku rozpustí za jinak dlouhou dobu.

Jak užívat COLLAMEDIC® sadu s kolagenem a kyselinou hyaluronovou?

 • Ideální je rozdělit kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou do dvou denních dávek (tj. 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer).
 • Kolagenový nápoj (prášek v sáčku) si můžete připravit kdykoliv během dne nebo nápojem zapít hyaluronové kapsle.
 • Vitamín C užívejte ideálně ráno, po jídle. Užívá se jedna kapsle denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: