Collamedic set – 2 ks kolagen nápoje 5000 mg, 60 sáčků plus DÁREK

Dvouměsíční COLLAMEDIC® kolagenová omlazující terapie je doprovázena dárky, které vám udělají radost. Nákupem tohoto balíčku získáte 60 sáčků s 5000 mg čistého rybího kolagenu, 2 balení silného vitamínu C (60 dávek) a pečující tělové mléko. Dárky v hodnotě celkem 487 Kč.

Skladem
1 580 Kč
Lokace Česká republika
Česká výroba
s 25 letou tradicí
Jedinečná kvalita
Jedinečná kvalita
potvrzená klinickými studiemi
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
nad 1000 Kč
Doručení zdarma
Doručení zdarma
při nákupu nad 1500 Kč

Dvouměsíční COLLAMEDIC® kolagenová terapie je ideální pro první seznámení s tím, jak kolagen funguje. Po využívání 60 dávek 5000 mg kolagenu na své pleti, vlasech i nehtech pocítíte změny. Pleť vybavená novou sítí kolagenních vláken bude pevnější a pružnější. Všimnete si vymizení jemných vrásek.

Kolagen má pozitivní přínos i pro vlasové lůžko. Mohou se tedy začít vyskytovat tzv. baby vlásky a účes působí bohatším dojmem. Změnu pocítíte i na kvalitě nehtů - zmizí štěpení nehtů, lámání a rozloučíte se i se záděrami.

Set – Dvouměsíční kolagenová terapie obsahuje:

  • 2x COLLAMEDIC® kolagenový nápoj 5000 mg – 30 sáčků (celkem 60 sáčků)
  • 1x COLLAMEDIC® tělové mléko 300 ml (dárek v hodnotě 249 Kč)
  • 2x COLLAMEDIC® collagen booster – Vitamín C 500 mg s postupným uvolňováním, 2×30 kapslí (dárek v hodnotě 238 Kč)

COLLAMEDIC® nápoj - hydrolyzovaný mořský rybí kolagen

Proč je právě kolagen tolik oblíbenou surovinou v oblasti podpory krásy? Protože je to bílkovina, která je našemu tělu vlastní. Naše vlastní produkce kolagenu ale s věkem klesá. Výsledkem je stárnutí pleti a zhoršená kvalita vlasů a nehtů. Logickým a ověřeným krokem tedy je, začít tělu kolagen ideálně po 25. roku doplňovat.

Zdrojem přírodního kolagenu COLLAMEDIC® je divoká treska žijící v čistých norských vodách.

Kolagen je připravený hydrolýzou. To znamená, že je naštěpený na malé částice tzv. peptidy, které se v lidském těle vstřebávají efektivněji než jinak připravené druhy kolagenů. Rybí kolagen sám o sobě se v lidském těle vstřebává až 1,5 krát lépe než kolagen z jiných zdrojů. Velikost jeho molekul je kolem 3000 Da.

Pravidelný denní příjem 5000 mg mořského kolagenu má studiemi prokázané výsledky. Při denním užívání se stav pleti z pohledu hydratace zlepšil o 34,8 %.

Více informací o COLLAMEDIC® hydrolyzovaném mořském rybím kolagenu - nápoji.

COLLAMEDIC® zpevňující tělové mléko s kolagenem a kyselinou hyaluronovou

Součástí tohoto balíčku je tělové mléko, které obsahuje kolagen, kyselinu hyaluronovou a celou řadu aktivních patentovaných látek. Smyslem COLLAMEDIC® terapie je komplexnost. Pouze ucelená péče o pokožku přinese kýžené výsledky. 

Patentované látky v receptuře COLLAMEDIC® tělového mléka:

  • ElfaMoist® – zajištění hydratace pokožky až po dobu 30 hodin.
  • Atecoron Plus® – kombinace atelokolagenu a kyseliny hyaluronové.
  • Tego® Stemlastin – podpora elasticity pokožky a ochrana kmenových buněk kůže.

Více informací o COLLAMEDIC® tělovém mléku

COLLAMEDIC® collagen booster – Vitamín C 500 mg

Správnou kolagenovou terapii vždy doprovází Vitamín C. COLLAMEDIC® collagen booster - Vitamín C o síle 500 mg tělu umožňuje tvořit rychleji vlastní kolagen.

Tento doplněk stravy je výjimečný i tím, že ho tělo zpracovává efektivně během cca 12 hodin. Jak je to možné? Byl vyroben speciální enkapsulací, Dávka Vitamínu C rozdělena do mikro dávek a ta má každá jinak silný plášť. V kapsli tak vidíte různě barevné malé kuličky. Každá kulička Vitamínu C se v žaludku rozpustí za jinak dlouhou dobu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TV Avatar autora | 18.7.2023
Zcela bez chuti a zápachu není, ale dá se to vypít, součástí balíčku byl krom tělového mléka i opalovací krém, takže jsem promazana jako nikdy, přípravek piji teprve měsíc, tak je brzo na konkrétní výsledky,ale něco tam vidím, takže budu pokračovat