LA DAUMÉ – luxusní kosmetika a vitamíny pro ženy

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem
Nahoru
Další produkty

La Daumé®– luxusní kosmetika a vitamíny pro ženy

Kosmetika La Daumé® vychází z přesvědčení, že každá žena může být krásná. Právě díky nadšení pro individuální krásu a snahu o maximální účinnost vznikla La Daumé® luxusní omlazující terapie. Skládá se z výrobků pečujících o pleť a pokožku těla. V portfoliu značky, ale najdete i vše potřebné pro krásu vlasů, nehtů a pleti ve formě doplňků stravy. Pokud vás trápí jemné, ale i hluboké vrásky, tato kosmetika vás svými účinky velmi překvapí.

Luxusní kosmetika – nejlepší krémy pro zralou pleť

Oční krém proti vráskám

Zcela jistě vás zaujme La Daumé® oční krém s vibračním sonickým aplikátorem. Intenzivně omlazující receptura získává na síle tím, že krém do hlubokých vrstev pleti zapracují jemné vibrace. V klinické studii pozorovalo zlepšení pleti v okolí očí 80 % žen již po 6 týdnech.

Sérum proti vráskám

Pro intenzivní anti-age terapii zvolte La Daumé® sérum na hluboké vrásky. Obsahuje peptidy, rostlinné kmenové buňky a extrakty. Za zmínku stojí řada patentovaných ingrediencí, která zajišťují okamžité omlazení pleti.

Krémy proti vráskám

Pro klasickou denní rutinu zvolte sérum na hluboké vrásky, La Daumé® omlazující denní krém a La Daumé® vyživující noční krém. Tyto tři malé zázraky jsou protkané patentovanými látkami, které za sebou mají klinické studie s prokazatelnými výsledky na vyhlazení vrásek.

Zpevňující tělové mléko

Pokud vás trápí celulitida, vyzkoušejte La Daumé® zpevňující tělové mléko, které obsahuje látky blokující hromadění tuku a stávající tukové buňky zmenšují. 

Podkladová báze pro zralou pleť

Pro dokonalý make-up zvolte La Daumé® podkladovou bázi s kmenovými buňkami a opunciovým olejem, který má intenzivní liftingový efekt.

Nejlepší vitamíny pro ženy na pleť po 40

La Daumé® přináší komplexní systém péče, který naplní individuální potřeby každé ženy. La Daumé® klade vysokou kvalitu svých produktů na první místo. Všechny ingredience jsou důmyslně sestaveny tak, aby uživatelky pozorovaly zlepšení ve velmi krátké době.

Kosmetickou péči efektivně doplňují doplňky stravy.

Vitamíny na pleť, vlasy a nehty

  • La Daumé® kapsle obsahují cenné účinné látky, jako jsou ovocné extrakty, zelený čaj, minerály a koenzym Q10. Jsou obohaceny o vitaminy A, B2, B7, selen a zinek, které podporují funkci zraku, zdraví kůže, kostí, vlasů a nehtů.
  • Vitamíny pro ženy – nápoj
  • La Daumé® nápoj je jedinečný a progresivní doplněk stravy pro ženy, které chtějí podpořit vitalitu pokožky a dodat tělu výživu. Obsahuje probiotika, prebiotika, rostlinné extrakty, mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10.

Luxusní dárkové sady pro ženy

Nákupem La Daumé® dárkové sady kosmetiky 6v1 dodáte své pleti profesionální péči a budete si užívat bohatou luxusní vůni po celý den.

Současně můžete koupit i La Daumé® sadu doplňků stravy. Nápoj a kapsle je možné užívat společně. Složení je navrženo tak, aby se účinky látek doplňovaly a zajišťovaly ženě krásu a vitalitu.