GESKE BEAUTY TECH – kosmetické masážní přístroje na obličej

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem
Nahoru
Další produkty

GESKE BEAUTY TECH – kosmetické masážní přístroje na obličej

GESKE German Beauty Tech je první holistická a oceňovaná inovativní kosmetická značka, která debutovala v roce 2022 s cílem rozvíjet průmysl osobní krásy a péče o pleť. Kombinací vysoce kvalitních produktů a poznatků dermatologů GESKE German Beauty Tech znovu posouvá osobní péči o pleť na dosud nepoznanou úroveň.

GESKE German Beauty Tech se stává dostupnou ve více než 131 zemích s více než 250 produkty a více než 150 specializovanými patentovanými technologiemi, které nabídnou holistické řešení pro profesionální domácí péči o pleť pro každého.

GESKE GERMAN BEAUTY TECH – Investice do výzkumu a vývoje 

Společnost GESKE German Beauty Tech uskutečnila dosud největší finanční investici do revolučních kosmetických technologií, když do výzkumu a vývoje investovala více než 120 milionů dolarů.

To zahrnuje partnerství s prvotřídními vývojáři technologií i aktivní využívání umělé inteligence. Během tohoto vývoje spolupracovala společnost GESKE také s několika klinickými odborníky, aby zajistila správnou implementaci a vytvořila 56 565 tréninkových video relací, které spotřebitelům poskytnou hmatatelný náhled na to, jak začlenit produkty a zlepšit stav pleti.

Bezplatná aplikace naskenuje pleť a poté pomocí algoritmu přezkoumá pixely na snímku a analyzuje pleť na základě šesti kritérií zdraví pleti:

 • množství nečistot,
 • mastnota/suchost pleti,
 • jemné vrásky,
 • intenzita očních váčků,
 • tmavé kruhy a
 • textura pleti.

Po přezkoumání aplikace poskytne uživateli personalizované postupy péče o pleť s doporučenými přístroji a sezeními, které má dodržovat - s ohledem na osobní preference uživatelů, které posiluje uvolněním odborných znalostí. Aplikace GESKE German Beauty Tech je zdarma a je k dispozici ke stažení v obchodech:

Aplikace GESKE German Beauty Tech získala ocenění CES Innovation Award, které oceňuje její schopnost vylepšit a zpřístupnit kosmetické technologie pro všechny milovníky krásy, a to prostřednictvím personalizované péče o pleť SmartAppGuided™. 

GESKE German Beauty Tech Hodnoty značky

Vize a poslání 

Maloobchodní kosmetický průmysl výrazně zaostává v naplňování cílů bezchybné pleti. Spotřebitelům nezbývá než se spoléhat na nákladné a časově náročné návštěvy dermatologů a kosmetologů bez záruky dosažení skutečného efektu na celkový vzhled a kvalitu pleti. Péče o pleť by neměla být složitá a spotřebitelé si zaslouží jednodušší a účinnější řešení za přijatelnou cenu. Je nezbytné, aby měl každý přístup k přístrojům a výrobkům péče o pleť, které přinášejí zamýšlené výsledky a umožňují uživateli dosáhnout jeho individuálních cílů v oblasti krásy.

"Vznešeným posláním společnosti GESKE je oživit vrozenou bezchybnost pleti
a nabízet jedinečné udržitelné přístroje symbolizující trvalý závazek." 

 

Prostřednictvím své řady cenově dostupných řešení SmartAppGuided™ poskytuje společnost GESKE zákazníkům vše, co by mohli potřebovat, aby se mohli vydat na svou osobní cestu péče o pleť, a zjednodušuje tak individuální péči o pleť.

Každé zařízení se zaměřuje na více cílů pleti a podněcuje vzrušující zážitek z transformace. Využíváme pokročilé technologie obnovy pleti, jako jsou například

 • pulzace SmartSonic,
 • vysoce účinný systém regulace mazotoku,
 • širokospektrální LED světla,
 • technologie obnovy a zpevnění pleti DeepDerma a
 • technologie MicroCurrent Face-Lift,

Tyto hi-tech funkce synergicky vdechují pleti nový život a s úžasnou silou vzdorují neúprosnému pochodu času. 

Opravdová hodnota navrženého systému

Využíváme nesmírnou sílu umělé inteligence k obnovení skutečné dokonalosti vaší pleti pomocí pozoruhodně přesného skenování pleti v naší aplikaci GESKE Beauty App, jejíž výsledky slouží k vytváření personalizovaných postupů péče o pleť vytvořených speciálně pro váš typ pleti a individuální preference.

Abychom vaši pleť proměnili v dokonalou a bezchybnou, vytvořili jsme jedinou ucelenou a cenově dostupnou řadu futuristických kosmetických řešení SmartAppGuided™ na světě, která obsahuje více než 250 kosmetických zařízení s více než 150 technologiemi.

Díky špičkovému designu, který je základem filozofie naší značky, je zaručena životnost našich zařízení nejméně 15 let, což z nich činí jedinečně udržitelné řešení pro krásu. Jsme hrdí na to, že boříme zažité normy omezených záruk a kromě místní záruky na výrobek poskytujeme i 15letou záruku.

Vydejte se na cestu objevů s GESKE a odhalte nejchytřejší způsob péče o vaši pleť.

GESKE – Domácí přístroje na omlazení pleti

Geske kombinuje vysoce kvalitní produkty s poznatky dermatologů a posouvá péči o pleť na dosud nepoznanou úroveň. Společnost nabízí holistické řešení pro profesionální domácí péči o pleť pro každého.

Masážní pomůcky na obličej

Masážní přístroje GESKE nabízejí relaxační masáž s terapeutickým efektem. Pomáhají zlepšit mikrocirkulaci a detoxikovat pleť. Díky pokročilým technologiím, jako je pulzace SmartSonic, můžete dosáhnout hlubokého čištění a regenerace pleti.

Sonické přístroje na čištění pleti

Čisticí přístroje GESKE jsou navrženy tak, aby odstranily hluboko usazené nečistoty a rozjasnily pleť. Využívají technologie, jako je sonické čištění a termo sonické čištění, kdy kartáček otevírá póry a odstraňuje nečistoty pro dosažení hladké pleti.

Liftingové přístroje na pleť

Liftingové přístroje GESKE jsou ideální pro ty, kteří hledají mladistvý vzhled bez návštěvy kosmetiky. Aktivují kolagen, vypínají obličej a vracejí pleti zářivost. Radiofrekvence obličeje s myostimulací je jedním z přístrojů, který obnovuje a zpevňuje pleť.

Přístroje na vrásky

Přístroje GESKE působící na vrásky využívají pokročilé technologie, jako je technologie obnovy a zpevnění pleti DeepDerma a technologie MicroCurrent Face-Lift. Tyto hi-tech funkce synergicky vdechují pleti nový život a s úžasnou silou vzdorují neúprosnému pochodu času.