O nás

Jsme AMBeauty, e-shop nabízející nejen luxusní českou kosmetiku a potravinové doplňky z nejkvalitnějších surovin. Naší snahou je dopřát vaší pleti a tělu tu nejlepší péči, certifikovanou a ověřenou. Máme vlastní laboratoř, výrobu a vývoj, a tak dbáme na vysokou kvalitu našich produktů.

Členové AMBeauty týmu

Aneta Zemánková

Mgr. Aneta Zemánková

Vedoucí výzkumu a vývoje
Lada Honzová

Lada Honzová

Laborant
Jana Fučíková

Ing. Jana Fučíková

Kosmetolog Email: fucikova@global-nutrition.cz
Veronika Motyčková

Veronika Motyčková

Vedoucí zákaznické péče Email: motyckova@bio-colostrum.cz
Dominika Vaňousová

Ing. Dominika Vaňousová

Projektový manažer Telefon: +420 734 144 056 Email: vanousova@global-nutrition.cz
Matěj Motyčka

Bc. Matěj Motyčka

Marketingový specialista Telefon: +420 777 507 077 Email: matej.motycka@acetrade.cz
Martina Klabanová

Martina Klabanová

Manažer zahraničního obchodu Email: klabanova@global-nutrition.cz
Šárka Jandová

Šárka Jandová

Specialista zákaznické péče Email: jandova@global-nutrition.cz

Něco zajímavého o nás

AMBeauty_o nás_1

Krása je pocit

„Krása je pocit“ - vize, kterou se v AMBeauty řídíme. Věříme, že pokud se kdokoliv z nás cítí dobře a rozdává úsměv svému okolí, je pro svět krásnější. Ne vždy se ale krásní cítíme – s přibývajícím věkem pleť ztrácí pružnost a vrásky se prohlubují. Naší snahou je dopřát Vaši pleti a tělu tu nejlepší péči, proto jsme pro Vás připravili místo, kde najdete vše, abyste se cítili skvěle – AMBeauty.

AMBeauty_o nás_2

My z Global Nutrition

Za AMBeauty stojí jeden velký tým lidí z Global Nutrition – společnost, která vznikla v roce 2012, ale její základy se rýsovaly již od roku 1998, kdy byla založena její sesterská společnost ACE Trade zaměřená na distribuci surovin. Láska ke kosmetice vznikla právě tady, kdy jsme “Škodovkou“ objížděli kosmetické konference, veletrhy a přinášeli do Čech trendy ze světa, a to jak v oblasti nových a moderních surovin, tak obalových materiálů.

AMBeauty_o nás_3

Vysoce moderní areál

Sídlíme v Ústí nad Orlicí, malebném městě v podhůří Orlických hor, kde se od roku 2012 pyšníme vlastní výrobou v moderním areálu pod certifikací GMP*. Díky vlastní laboratoři si vyvíjíme, testujeme, kontrolujeme a dohlížíme na kvalitu výrobků sami a můžeme Vám tím pádem nabídnout to nejlepší na trhu.

*GMP – Good Manufacturing Practise

AMBeauty_o nás_4

Produkty vyráběné s láskou

Všechny naše značky jsou odrazem nás samotných a našich potřeb. Vše začalo dětmi, kdy většina z nás měla děti ve školkovém věku – stále nastydlé, s rýmou, kašlem a oslabenou imunitou. Dali jsme hlavy dohromady a světu představili značku Health & colostrum®, jejíž cílem je podporovat imunitní systém. Děti odrostly a my zjistili, že je čas řešit i naše neduhy. Rybí kolagen se zdál být u nás v Čechách opomíjené téma, ale my z něj a jeho účinků byli nadšení, a tak vznikl COLLAMEDIC®, který chceme v nejbližší době rozšířit o nové produkty. La Daumé® – vrásky & zkušenost. Dostáváme se do věku, kdy vráskám předcházejí zkušenosti. A to je La DAUMÉ®, luxusní kosmetika a potravinové doplňky, do kterých jsme dali vše, čemu věříme. Věříme našemu vývoji, výrobě a surovinám, které se opírají o vědecké studie. Věříme, že i vy budete spokojení.

Projekt “Vylepšení pozic webu ambeauty.cz ve vyhledávačích s následným zvýšením relevantní návštěvnosti” byl uskutečněn za finanční podpory Evropské unie. Projekt byl realizován v rámci Národního plánu obnovy - iniciativa Kreativní vouchery.

EU Národní plán obnovy Ministerstvo kultury
Jak nás hodnotíte?
zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní