COLLAMEDIC - mořský kolagen na pleť

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem
Nahoru
Další produkty

COLLAMEDIC® Hydrolyzovaný mořský kolagen na pleť

Značka COLLAMEDIC® důmyslně spojuje péči o pleť na úrovni kosmetiky a doplňků stravy. Omlazení pleti zajišťuje podporou kolagenních vláken (kolagen na pití) a zajištěním dostatečné hydratace (hyaluronové kapsle)

Terapii doplňuje sérum proti vráskám, které obsahuje kolagen, kyselinu hyaluronovou a řadu klinickými studiemi prověřených látek.

COLLAMEDIC® se o hydrataci a zpevnění pokožky stará opravdu celostně. Portfolio navíc zahrnuje hydratační tělové mléko s kolagenem a pečující krém na ruce.

Protože korunou krásy každé ženy jsou vlasy, můžete i vy vyzkoušet vitamíny na vlasy, které obsahují patentovanou látku KeranatTM. Při užívání jedné kapsle denně pozorovaly ženy snížení padání vlasů o 50 %. 90 % z nich si všimlo, že jsou vlasy lesklejší a pevnější.

Možná si říkáte, jak poznat nejlepší kolagen na trhu?

Zajímejte se o surovinu, kterou daný doplněk stravy obsahuje. Je prokázané, že rybí kolagen se vstřebává až 1,5x lépe než kolagen z jiných zdrojů. Současně má i malou molekulární hmotnost (cca 3-8 kDa) a tak ho tělo přijímá jako vlastní. Ryby, z jejichž kůží se kolagen získává, žijí v divokých vodách Norska a nikoliv v umělých sádkách regulovaných antibiotiky.

Nejúčinnější kolagen na pití

Zajímejte se o množství kolagenu v denní dávce. Z pohledu klinických studií je optimální denně přijímat 5000 mg kolagenu.

Složení kolagenových nápojů často obsahuje barviva a dochucovadla. Tekuté podoby kolagenu v jednorázových lahvičkách musí obsahovat konzervanty a je to náročné řešení i z pohledu ekologie. COLLAMEDIC® je čistý mořský kolagen a umíchat si ho můžete například v čerstvé pomerančové šťávě.

Hydrolyzovaný mořský kolagen na pleť v kapslích

Klasicky je kolagen ve formě prášku v jednorázových sáčcích nebo v dóze. COLLAMEDIC® kapsle s kyselinou hyaluronovou obsahují i kolagen. Ovšem hlavním cílem těchto kapslí je zlepšení hydratace pleti. Obsahují látku ExceptionHYAL® Star, která vyhrála asijskou soutěž v kategorii doplňků stravy pro krásu - Beauty from within.

Kolagen a vitamín C 500 mg

Ke kolagenovému prášku i hyaluronovým kapslím COLLAMEDIC® ZDARMA přidáváme vitamín C 500 mg. Je to silná dávka vitamínu C a jeho postupné rozpouštění v těle je zajištěno speciální enkapsulací. Každá malá kulička v rámci kapsle má jinak silný plášť a potřebuje odlišnou dobu k rozpuštění. Proto ho tělo postupně vstřebává. A proč rozdáváme právě vitamín C? Protože ho potřebujeme, abychom byli schopní si kolagen v určité míře i sami tvořit. Pozitivní vliv na imunitu je dalším bonusem.

COLLAMEDIC® – recenze, diskuze a zkušenosti

Zajímají vás zkušenosti zákazníků, kterým Collamedic produkty již pomohly? Recenze je možné dohledat na zbožovém portálu Heureka:

COLLAMEDIC® kolagen drink – recenze

"...kolagen jako takový znám, takže vím, že na vrásky skvěle funguje. Potěšila mě nižší cena ve srovnání s jinými produkty na trhu. Vzhledem k síle kolagenu to považuji spíše za štěstí, že jsem na Collamedic narazila a asi si koupím na rok dopředu..cena určitě poroste"

"Beru již druhý měsíc. Dříve jsem brala jen 3000 mg. Efekt Collamedic 5000 mg rybího kolagenu je citelně silnější.
Nemám ještě vrásky, ale jásám z toho, že mám pevnější kůži a tím pádem mizí celulitida - což mě trápilo nejvíc. Strie na stehnech jsou také mírnější. Podle odrustů na vlasech se mi zdá, že vlasy rostou rychleji. Dříve se mi třepily nehty na palcích - to také ustalo. Doporučuji :)"

"Super cena oproti jiným produktům, které jsem zvažovala a pročítala. 5000 mg na den nemá téměř nikdo a pokud ano, byla cena téměř jednou taková. Používám druhý měsíc a cítím pleť pevnější. Vidím na laku na nehty, že rostou rychleji nehty a zmizly záděry. Dokonce bych řekla, že mizí i celulitida..."

COLLAMEDIC® kolagenové sérum – recenze

"Jsem s timto produktem velmi spokojená,používám ho velmi často,plet krásně vypíná,ale není citit tlak."

"Jsem maximálně spokojena. Výsledky jsou znát. Lehce se vstřbává. Příjemná konzistence."

"Zatím používám jen krátce, ale po nanesení je pleť vypnutá a ráno vypadá odpočatá. Určitě koupím znovu."

COLLAMEDIC® kolagenové kapsle s kyselinou hyaluronovou – recenze

"Kolagenové tablety jsem si koupila na doporučení kosmetičky. Nejprve jsem si udělala intenzivní kúru, jak je výrobcem doporučeno (tj. celkem 6000 mg kolagenu – 1 Collamedic sáček (nápoj) + 4 kapsle denně. Asi po 20 dnech jsem si všimla vyživené pevné pleti. Kamarádka si změny všimla asi po měsíci. Teď používám Collamedic kapsle a Collamedic sérum. Nejjemnější vrásky jsou vyplněné. Pleť je svěží a rozhodně hezčí. Kapsle se jí dvě 2x denně. Někomu by třeba vyhovoval nápoj v prášku – ten je jeden na den. Oproti konkurenci mě potěšila cena – můžu si tak kolagen dopřát každý měsíc. A rostou mi rychleji vlasy a nehty."