Recenze

Recenze uvedené u našich produktů jsou ověřené. Recenzi zveřejňujeme pouze na základě reálně zakoupených produktů zákazníkem registrovaným na našem e-shopu. Recenze dále smí vkládat osoba pověřená (např. influencer), která naše produkty obdrží formou daru či jinou dohodnutou cestou. Obdržené recenze od pověřených osob jsou nezávislé – zveřejníme tedy i negativní recenzi.

Samotnou recenzi může vložit pouze registrovaný zákazník, který si vytvořil zákaznický účet.  Recenze je možné vkládat k jednotlivým produktům i k e-shopu jako celku.

Obdržené recenze ověříme na základě kontroly historie nákupů konkrétního zákazníka nebo přiřazením k evidenci pověřených osob. Pokud můžeme těmito cestami recenzi ověřit, povolíme zveřejnění této recenze jako viditelné.

Recenzi / hodnocení nákupu či e-shopu mohou zákazníci vkládat současně na portál Heureka.cz. Tyto stránky umožní vložit recenzi pouze zákazníkům, kteří v našem e-shopu učinili objednávku. My následně můžeme toto hodnocení importovat i na náš e-shop k hodnocení produktu či e-shopu.

Zveřejněné recenze neupravujeme ani nemažeme. Negativní hodnocení, pokud splní podmínky výše, jsou zveřejňovány stejným způsobem. Hodnocení nesmí obsahovat vulgarismy, urážky ani jinak hanlivé výrazy či výroky odporující legislativě. Takovéto recenze nemusíme zveřejnit nebo můžeme upravit tím, že pouze odstraníme části recenze, které jsou v tomto rozporu.