Atecoron Plus® PHE 1.2

Atecoron Plus® PHE 1.2 je látka získaná z kyseliny hyaluronové. Díky tomu má výjimečné hydratační schopnosti, chrání pleť a snižuje výskyt vrásek. Nejen že proniká hluboko do pleti, kde ji hydratuje, ale navíc zlepšuje její vnitřní strukturu, snižuje výskyt vrásek a zanechává pleť jemnou a krásně vypnutou.

Tato látka je nenapodobitelnou kombinací atelokolagenu a různých molekulových hmotností biotechnologicky získané kyseliny hyaluronové, která patří mezi nejlepší hydratační přípravky. Atecoron Plus® PHE 1.2 kromě hydratačních schopností také chrání pleť před vnějšími škodlivými a dráždivými vlivy a podporuje její obnovu.

Díky svým vlastnostem se Atecoron Plus® PHE 1.2 často vyskytuje v široké škále kosmetických produktů:

  • hydratačních gelech,
  • opalovacích krémech,
  • krémech po opalování,
  • v krémech pro celkovou péči o pleť.

V naší nabídce najdete například vyhlazující oční krém od české kosmetické značky  LA DAUMÉ. Ten využívá schopnosti látky Atecoron Plus® PHE 1.2 a kromě redukce vrásek navíc zpevňuje jemné oční okolí a povislá víčka. Klinické studie prokázaly, že 80 % žen po používání vyhlazujícího očního krému La Daumé pozoruje významnou redukci vrásek očního okolí a 90 % žen pozoruje zlepšení elasticity pleti v okolí očí.

Atecoron Plus® PHE 1.2 najdete také v COLLAMEDIC® séru, které velmi účinně vyhlazuje vrásky, a to v průměru až o 23 % v průběhu 6 týdnů. COLLAMEDIC® sérum proniká do hlubších vrstev pleti, kterou pak efektivně vyplní a napne. Výsledkem je revitalizace pleti, její projasnění, sjednocení tónu a vyhlazení jemných vrásek. Účinky séra COLLAMEDIC® byly prokázány v klinických studiích, kde 75 % žen zaznamenalo zlepšení stavu vrásek.

I vy můžete využít jedinečné vlastnosti látky Atecoron Plus® PHE 1.2 a dopřát své pleti dokonalou hydrataci.