Vakuový čistič pleti, pórů a černých teček

Pokud vás trápí nevzhledné černé tečky a hledáte způsoby, jak svou pleť efektivně čistit, aby byla krásná, prozářená a vypadala mladistvě, doporučujeme vyzkoušet vakuový čistič pleti.

Vakuový čistič pórů je moderní přístroj, který dokáže odstranit nečistoty z pleti a účinně vás zbaví rozšířených pórů a pupínků. Jak napovídá název, tento přístroj využívá vakuovou technologii, která při kontaktu s pletí vytváří mírný podtlak a pomocí sání odstraňuje nečistoty a hloubkově čistí póry. Toto jemné sání navíc zlepšuje prokrvení pleti a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Díky těmto látkám se pleti navrací pevnost a pružnost a celkově se zpomaluje stárnutí buněk. Samotné ošetření vakuovým čističem pórů trvá pár minut, takže je velmi rychlé, zcela bezbolestné a dosáhnete s ním stejných výsledků jako při ošetření v kosmetickém salonu.

Vakuový čistič pleti – recenze

Recenze věnované vakuovým čističům pleti si vychvalují především jejich snadné a pohodlné používání, skutečně efektivní čištění pleti a také rychle viditelné výsledky. Údržba tohoto přístroje je také velice jednoduchá, po použití stačí nástavec omýt od zachycených nečistot.

Vakuový čistič pórů

V naší nabídce najdete například vakuový čistič pleti s mikrodermabrazí na černé tečky 7v1 od značky GESKE. Tento čistič pleti je ideální pro odstranění černých teček a dosažení bezchybné pleti. Během několika minut se totiž profesionálně postará o exfoliaci, lifting a hloubkové čištění vaší pleti a zanechá ji skutečně krásnou a vypnutou.

GESKE vakuový čistič pleti v sobě kombinuje moderní technologie a inovativní design a je oceňovaným řešením pro všechny, kdo touží po bezchybné pleti i bez pravidelné návštěvy kosmetického salonu. Má totiž následující funkce:

  • odstraňuje černé tečky a nečistoty,
  • čistí póry,
  • odstraňuje jemné vrásky a jizvičky,
  • omlazuje pleť,
  • sjednocuje tón pleti,
  • vypíná pleť a podporuje obnovu buněk,
  • podporuje tvorbu kolagenu a elasticinu pro vypnutou pleť,
  • rozjasňuje pleť,
  • příjemně masíruje pleť.

Péče s pomocí vakuového čističe pleti je velmi neinvazivní a vy se tak nemusíte obávat podráždění či začervenání pleti. Navíc je tento přístroj vhodný pro všechny typy pleti a můžete jej využívat i v případě, že máte citlivější pleť.

Výhodou tohoto vakuového čističe pleti je také zabudovaná technologie SmartAppGuided™. Ta vám umožní naskenovat svůj obličej a následně vám doporučí personalizovanou kosmetickou rutinu právě pro vaši krásnou pleť.

Vzhledem ke své velikosti a napájení na baterie je GESKE vakuový čistič pleti vhodný i na cesty, takže si profesionální péči o svou pleť můžete dopřát, ať jste kdekoliv.

131 Vakuový čistič pleti, pórů a černých teček

GESKE Vakuový čistič pleti s mikrodermabrazí na černé tečky 

Ideální řešení pro všechny, kteří touží po bezchybné pleti i bez návštěvy kosmetického salonu.
La Daumé oční krém proti vráskám s vibračním aplikátorem

GESKE Termo sonický čisticí kartáček na pleť 

Nabízí funkci hlubokého prohřívání pleti pro otevření pórů a efektivní čištění. 
131 Vakuový čistič pleti, pórů a černých teček

GESKE Ultrazvuková špachtle pro čištění pleti

Čistí póry, odstraňuje černé tečky, podporuje regeneraci a zlepšuje absorpci krémů a sér.

S uvedeným článkem jsou spojeny tyto produkty: