Jak se zbavit opuchlých očí

Opuchlé oči nás dokáží pěkně potrápit. Ať už vzniknou po probdělé noci, po pláči nebo třeba jako důsledek alergie, náš obličej a celkový výraz pak nevypadá tak, jak bychom si ideálně představovali. A pokud máme před sebou důležitou schůzku, pracovní jednání nebo setkání se svým partnerem, chtěli bychom vypadat atraktivně.

Naštěstí existují přístroje a kosmetické přípravky, které dokáží opuchlé oči snadno a hlavně efektivně odstranit. Vy tak zase získáte svěží a jasný pohled a podpoříte své sebevědomí.

Jedním ze zmíněných přístrojů, které jsou na potlačení opuchlých očí skutečně ideální, je sonický chladivý masážní přístroj GESKE . Ten v sobě kombinuje hned 6 funkcí pro vaši krásnou a rozzářenou pleť.

Díky tomuto masážnímu přístroji na oční okolí můžete očekávat následující účinky:

  • Zlepšení prokrvení pleti pro její krásnější vzhled a zdraví.
  • Funkce chlazení snižuje otoky kolem očí a pomáhá odstraňovat tmavé kruhy.
  • Podporuje zpevnění pleti, čímž zamezuje vzniku povislých víček.
  • Redukci drobných vrásek.

Přístroj GESKE navíc využívá umělou inteligenci pro personalizovanou péči. Vy pouze naskenujete svůj obličej a aplikace vám již navrhne kosmetickou rutinu právě pro vaši pleť.

Kvalitní séra a krémy proti opuchlým očím

Od značky GESKE je také velmi oblíbené sérum na otoky pod očima , tzv. De-Puffing Eye Serum. Toto sérum v sobě obsahuje výtažky z Aloe vera a kyselinu hyaluronovou, které účinně zklidňují, hydratují a zpevňují pleť. Další účinnou složkou v tomto přípravku je Panthenol, který podporuje celkové zdraví pleti, a také extrakt z mořských řas, který pomáhá udržet vaši pleť pevnou a pružnou.

Pokud rádi cestujete a chcete mít krásný pohled bez opuchlých očí, tak je ideálním pomocníkem vyhlazující oční krém proti vráskám od české kosmetické značky LA DAUMÉ. Tento oční krém se nanáší pomocí sonického vibračního aplikátoru, který je součástí krému. Díky této funkci se krém mnohem lépe vstřebává.

Navíc má následující vlastnosti:

  • masíruje oční okolí,
  • jemně chladí a redukuje otoky,
  • celkově vyživuje oční okolí,
  • zpevňuje jemnou pleť okolo očí a tím potlačuje vznik povislých víček.

Klinické studie navíc prokázaly, že 80 % žen, které začaly využívat oční krém proti vráskám LA DAUMÉ, pozoruje významnou redukci vrásek očního okolí a 90 % žen pozoruje zlepšení celkové elasticity pleti v okolí očí. Vyhlazující oční krém LA DAUMÉ je vhodný pro všechny typy pleti a bez obav jej mohou používat i lidé s citlivou pletí.

Ať už vás tedy trápí opuchlé oči každý den nebo potřebujete otlaky potlačit například po pláči či v důsledku alergie, výše uvedené přípravky a přístroje se mohou stát vašimi důležitými pomocníky, kteří vás vždy podrží a navrátí vám jasný pohled.

S uvedeným článkem jsou spojeny tyto produkty:

127 Jak se zbavit opuchlých očí

La Daumé zpevňující oční krém proti vráskám

Se sonickým vibračním aplikátorem.  80 % žen pozoruje významnou redukci vrásek očního okolí. Chladivý aplikátor jemně masíruje a omlazuje pleť.   
La Daumé oční krém proti vráskám s vibračním aplikátorem

Geske chladivý masážní přístroj na oči

Sonický masážní přístroj na oční okolí efektivně redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Poskytuje intenzivní péči proti stárnutí a zmírňuje vrásky.  
127 Jak se zbavit opuchlých očí

Geske sérum proti otokům očí a kruhům pod očima

Ideálním řešením pro ženy bojující s otoky kolem očí. Jeho speciální složení účinně redukuje otoky, zklidňuje pokožku a obnovuje svěžest pohledu.