Čistá a hydratovaná pleť díky hydrodermabrazi - aqua peelingu

Hydrodermabraze (neboli aquapeeling) je neinvazivní ošetření, které je ideální pro odstranění černých teček a dosažení bezchybné pleti. Pracuje na principu podtlaku s průtokem vody nebo speciálního roztoku a ošetření přístrojem s touto technologií má pro pleť celou řadu pozitivních účinků.

Technologie hydrodermabraze totiž šetrně čistí pleť, odstraňuje z ní veškeré nečistoty, včetně zbytků po make-upu, a zajišťuje její hloubkovou hydrataci. Navíc odstraňuje mazové zátky, zanechává póry čisté a je výrazně efektivnější než klasický peeling. A přitom je hydrodermabraze k pleti velmi šetrná a nedráždí ji.

Navíc má na pleť ještě další pozitivní účinky. Mezi nimi například:

  • pleť krásně vyčistí,
  • dodá jí mladiství vzhled,
  • zesvětluje hyperpigmentaci a barevně pleť sjednotí,
  • vyhlazuje jemné vrásky,
  • zužuje rozšířené póry,
  • celkově omlazuje pleť.

Ošetřením přístrojem s technologií hydrodermabraze vám nabídnou i v kosmetických salonech. Nicméně pokud chcete využít pozitivních účinků hydrodermabraze v pohodlí u sebe doma a ještě ušetřit, můžete vyzkoušet například hydrodermabraze přístroj na černé tečky 8v1, od značky GESKE.

Hydrodermabraze přístroj od značky GESKE efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zrohovatělé části kůže. Technologie vzduchového pulzního sání hloubkově čistí póry a odstraňuje nečistoty. Přístroj navíc celkově urychluje regeneraci pleti a dodává jí jasný a zářivý vzhled. Vaše pleť bude hydratovaná a regenerovaná během pár minut a vy si sami vykouzlíte profesionální kosmetickou péči, kdykoliv si budete přát. 

Již nemusíte využívat samostatné přístroje pro čištění, peeling a hydrataci pleti. S přístrojem GESKE Aqua-Stream Face Cleanser máte všechny tyto aktivity pohodlně v jednom jediném ošetření.

Zmíněný přístroj má navíc zabudovanou technologii SmartAppGuided™, díky které snadno naskenujete svůj obličej a aplikace již navrhne kosmetickou rutinu právě pro vaši krásnou pleť. Výhodou tohoto hydrodermabraze přístroje také je, že je velmi skladný a má baterii s dlouhou výdrží. Bez obav si jej tak s sebou můžete vzít na pracovní cestu či na dovolenou a mít nástroj pro krásnou pleť vždy u sebe.

Hydrodermabraze je díky svým vlastnostem vhodná pro všechny typy pleti, i pro pleť citlivou. Jedinou výjimkou je pleť výrazně aknózní, pro kterou není toto ošetření příliš vhodné.

Ošetření přístrojem hydrodermabraze je velmi oblíbené pro své účinky a je synonymem pro přístrojové omlazení a dokonalou péči o pleť. A při pravidelném ošetření uvidíte, že se dočkáte trvalého zkrášlení své pleti.

S uvedeným článkem jsou spojeny tyto produkty:

130 Čistá a hydratovaná pleť díky hydrodermabrazi - aqua peelingu

GESKE Vakuový čistič pleti s mikrodermabrazí na černé tečky 

Čištění pleti podtlakem. Brusné kotoučky pro odstranění odumřelých buněk. 
La Daumé oční krém proti vráskám s vibračním aplikátorem

GESKE Termo sonický čisticí kartáček na pleť 

Nabízí funkci sonických vibrací a hlubokého prohřívání pleti pro otevření pórů a efektivní čištění. 
130 Čistá a hydratovaná pleť díky hydrodermabrazi - aqua peelingu

GESKE Hydrodermabraze – přístroj na černé tečky 

Neinvazivní ošetření, které je ideální pro odstranění černých teček a dosažení bezchybné pleti.