Peptidox® Plus P

Setkali jste se již s výrazem Peptidox® Plus P? Jedná se o polypeptid rozpustný ve vodě. A právě peptidy jsou nezbytné pro naši pleť, protože pomáhají vyhlazovat hluboké vrásky a zlepšují celkovou elasticitu pleti.

Peptidox® Plus P má mimo jiné následující vlastnosti:

  • zajišťuje hloubkový regenerační účinek,
  • odstraňuje vrásky,
  • podporuje tvorbu kolagenu,
  • pomáhá redukovat známky stárnutí,
  • zvyšuje elasticitu pleti
  • je bezpečnější, levnější a jemnější alternativou botoxu.

Najdete jej tak ve vysoce kvalitní kosmetice, nejčastěji v krémech, pleťových vodách a maskách.

Peptidy v kosmetice mohou při lokální aplikaci (například v krémech) vysílat signály kožním buňkám a motivují je tak například k produkci většího množství kolagenu nebo elastinu. Díky tomu je pleť pevnější a má mladistvý vzhled. Peptidy v kosmetice také dokáží pomoci s hojením pokožky, hydratací pleti a celkově zlepšují její zdraví.

Nejlepší krémy s peptidy

Pokud chcete své pleti dopřát tu nejvyšší kvalitní péči, můžete využít některý z kosmetických přípravků s peptidy. V naší nabídce najdete například peptidové sérum od české kosmetické značky LA DAUMÉ. Toto peptidové pleťové sérum má vysoce hydratační a vyhlazující účinky a je tak ideální, pokud chcete předejít tvorbě vrásek, případně chcete zmírnit hluboké vrásky, které již na své pleti máte. A zajistí vaší pleti efektivní regeneraci a omlazení.

Od značky LA DAUMÉ můžete využít také pleťový krém s peptidy. Tento omlazující denní krém proti vráskám přinese vaší pleti dokonalou hydrataci a viditelné omlazení. Navíc vám zajistí prozářenou vypnutou pleť, redukuje vrásky a zpomalí stárnoucí procesy.

Pro krásné oční okolí můžete využít také La Daumé oční krém s peptidy. Ten si navíc můžete pořídit v jedinečném balíčku, ve kterém najdete hned 2 vyhlazující oční krémy a vibrační aplikátor pro lepší vstřebávání krému, masáž očního okolí a jemné chlazení otoků. Zmíněný krém napomáhá redukovat otoky, vyživovat pokožku okolo očí, pomáhá odbourávat tuk v oblasti očí, zpevňuje jemnou oční pokožku a povislá víčka.

Ať už chcete dodat jas svému pohledu, nebo celkově navrátit své pleti elasticitu a mladistvý vzhled, přípravky s Peptidox® Plus P vám pomohou oddálit projevy stárnutí pleti.