DAGGETT & RAMSDELL - Pleťové masky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Kosmetika – pleťové masky – Daggett & Ramsdell

Ponořte se do světa značky Daggett & Ramsdell, která je synonymem nadčasových řešení péče o pleť. Společnost D&R s více než stoletým dědictvím nabízí vybrané produkty určené pro různé potřeby pleti. Každý výrobek z této kolekce ztělesňuje závazek značky ke kvalitě a účinnosti - od omlazujících pleťových krémů a účinných sér až po přípravky cílené na konkrétní problémy pleti. Prozkoumejte tuto řadu a objevte péči o pleť, která odolá zkoušce času.

Pleťové krémy Daggett & Ramsdell

Zažijte luxusní hydrataci s pleťovými krémy Daggett & Ramsdell. Každý krém z této kolekce je odborně vyvinutý pro výživu a hydrataci a slibuje, že zanechá vaši pleť jemnou, pružnou a omlazenou. Důvěřujte značce se stoletým dědictvím a dopřejte své pleti péči, kterou si zaslouží.

Séra Daggett & Ramsdell

Odhalte tajemství zářivé pleti s řadou sér Daggett & Ramsdell. Tato séra plná účinných složek pronikají hluboko do pokožky a řeší problémy zevnitř. Ať už chcete bojovat proti známkám stárnutí pleti, nebo podpořit její přirozený lesk, sérum si vybere každý.

Masky Daggett & Ramsdell

Dopřejte si doma zážitek jako v lázních s kolekcí masek Daggett & Ramsdell. Masky jsou určeny k detoxikaci, hydrataci a revitalizaci a nabízí jedinečné ošetření, které vaší pleti zajistí pocit svěžesti a obnovy. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte masky D&R působit jejich kouzlo.

Ošetření pleti s nedokonalostmi Daggett & Ramsdell

Pomocí ošetření Daggett & Ramsdell se můžete přesně zaměřit na konkrétní problémy pleti. Ať už se jedná o tmavé skvrny, jizvyčky po akné nebo nerovnoměrný tón pleti. Tato ošetření jsou sestavena tak, aby poskytovala rychlé a účinné výsledky. Důvěřujte cíleným řešením, která fungují.

Čisticí přípravky Daggett & Ramsdell

Začněte a ukončete svůj den čisticím dotekem čisticích přípravků Daggett & Ramsdell. Tyto čisticí přípravky jsou vytvořeny tak, aby odstraňovaly nečistoty, aniž by zbavovaly pleť přirozené vlhkosti, a zajišťují svěží a čistou pleť připravenou na další krok v péči o pleť.