Průvodce kosmetickými přístroji GESKE

Abychom vám pomohli vybrat ten správný kosmetický přístroj Geske sestavili jsme doporučení na základě různých cílů péče o pleť. Zde je zjednodušený průvodce, který vám pomůže vybrat ideální přístroj.

Pro dokonalé vyčištění pleti

Sonický kartáček na obličej Geske nabízí hloubkové čištění, připravuje pleť na lepší vstřebávání produktů péče o pleť, bojuje proti známkám stárnutí a poskytuje relaxační masáž. Termo sonický kartáček Geske díky hřejivé straně navíc pomůže zapracovat aktivní látky z krémové masky nebo séra. 

Pro omlazení pleti (lifting, vyhlazení vrásek)

Radiofrekvenční přístroj na obličej Geske s myostimulací a LED terapií využívá elektrické impulzy, mikroproudovou terapii a celospektrální LED světlo k omlazení, zpevnění a osvěžení pleti a nabízí bezbolestnou alternativu k chirurgickým zákrokům. Velmi příjemnou liftingovou mikroproudovou masáž svalů si můžete dopřát i díky Microcurent Face Lifter přístroji.

Pro intenzivní regeneraci a zvýšení absorpce aktivních látek

Masážní váleček s mikrojehličkami pomůže sérům působit v hlubších vrstvách pleti. Nemějte ovšem obavy, celé ošetření je velmi bezpečné. Výměnou jehličkového nástavce za chladivý dopřejete pleti příjemné osvěžení a z klidnění. Intenzitu vstřebávání aktivní látek můžete podpořit i ultrazvukovou špachtlí.

Pro redukci otoků a tmavých kruhů pod očima

Díky chladicí funkci a vibrační technologii sonický chladivý/hřejivý masážní přístroj Geske účinně redukuje otoky a tmavé kruhy, podporuje pevnost pokožky a nabízí liftingový efekt.

Pro konturování a tonizaci obličeje

Sonický vibrační masážní přístroj Geske vás díky jemné mechanické masáži nejen uvolní po dlouhém dni, ale také zpevní kontury obličeje, urychlí regeneraci pokožky a dodá jí mladistvý vzhled.

Pro hloubkové čištění pórů a odstranění černých teček

Vakuový odstraňovač černých teček Geske MicroDermabrasion účinně odstraňuje odumřelé částečky kůže a čistí pleť do hloubky. Čistič přístroj Geske Aqua-Stream využívá hydrodermabrazi s vodním paprskem. Díky podtlaku a vodnímu proudu vymývá nečistoty z pleti. Třetím řešením pro čištění pleti je ultrazvuková špachtle Geske  která čistí póry, odstraňuje černé tečky, podporuje regeneraci a zlepšuje absorpci krémů a sér. 

Každý z těchto přístrojů je vybaven pokročilými funkcemi, jako je například technologie SmartAppGuided, která na základě skenování obličeje navrhuje personalizovanou péči optimalizovanou pro vaši pleť. Odborná videa s průvodcem v aplikaci GESKE German Beauty Tech App ukazují, jak maximalizovat výhody každého přístroje, a zajišťují, že dosáhnete viditelné dokonalosti v péči o pleť.

Podrobné popisy výrobků a další informace najdete v sekci ambeauty.cz/geske, kde získáte veškeré informace potřebné k tomu, abyste si vybrali ten nejlepší přístroj pro svůj typ pleti a své problémy. Najdete zde i doprovodnou kosmetiku, která byla vyvinuta konkrétně pro Geske přístrojová ošetření.